Menu

Wielka polityka na małym blogu

Pan Ryszard Petru śmieszek

Problem imigrantów

failoo

- Na pewno gdy chodzi o zabezpieczenie na przyszłość statystycznych możliwości zamachów terrorystycznych, to metodą jedyną i sprawdzoną jest opcja zerowa, czyli niewpuszczanie islamskich imigrantów do Polski - mówił w Radiu Zet europoseł Ryszard Czarnecki. - Mamy bardzo określony koncept jeżeli chodzi o Polskę - żadnych imigrantów islamskich. Jeśli chodzi o Wielką Brytanię to mówiliśmy już wielokrotnie, żeby radykalnych imigrantów usuwać, a nie ich tolerować - dodał polityk PiS.

Europoseł Ryszard Czarnecki jako gość Radia Zet mówił dziś o imigrantach i zagrożeniu terrorystycznym. Polityk zapytany o skuteczny sposób na walkę z terroryzmem odpowiedział, że najlepszym pomysłem jest niewpuszczanie islamskich imigrantów do kraju.

Na stwierdzenie, że zamachowcy to często obywatele kraju, w którym dokonują zamachu Czarnecki odparł:

- To potwierdza moją tezę, ponieważ są to dzieci muzułmańskich imigrantów i są to w dużej mierze, nie zawsze, ale w dużej mierze ludzie przeszkoleni przez Państwo Islamskie, którzy wrócili do swoich krajów i tam te zamachy przeprowadzili - zaznaczył.


Europoseł PiS odniósł się również do sobotnich zamachów w Londynie. Zamachowcy wjechali samochodem w pieszych na moście London Bridge, a następnie zaatakowali za pomocą noży ludzi w pobliżu targu Borough Market. W wyniku ataku zginęło co najmniej siedem osób, a ok. 50 trafiło do szpitala. Wszyscy trzej napastnicy zostali zastrzeleni przez policję.

© Wielka polityka na małym blogu
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci